Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Предстоятель УГКЦ призначив нового керівника Патріаршого паломницького центру УГКЦ

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав іменував отця Сергія Триф’яка терміном на три роки генеральним директором Підприємства релігійної організації «Патріарший паломницький центр УГКЦ».

Про це йдеться у декреті Отця і Глави Української греко-католицької Церкви Блаженнішого Святослава від 30 березня 2021 року.

У своєму декреті Глава Церкви пригадав, що світлої пам’яті Блаженніший Любомир, створив Патріарший паломницький центр для кращої організації паломницької діяльності нашої Церкви та належного забезпечення прочанських духовних потреб.

 «Відповідно до припису канону 114, §2 ККСЦ спитавши думки владики Василя Івасюка, єпарха Коломийського, та на підставі Статуту Підприємства релігійної організації «Патріарший паломницький центр УГКЦ», владою нам даною, іменуємо отця Сергія Трифяка терміном на три роки генеральним директором Підприємства релігійної організації «Патріарший паломницький центр УГКЦ»», – мовиться у документі Глави Церкви.

 «Своє служіння прохаю виконувати відповідно до Статуту Підприємства релігійної організації «Патріарший паломницький центр УГКЦ». У Господа вимолюємо всіх потрібних Вам Божих ласк для належного виконання своїх обов’язків», – побажав на завершення Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *