Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Розгромлений бат “Сомалі”, знищення ватажків. Бої у промзоні – Олександр Вдовиченко | Vоїн – це я

Батальйон 72 окремої механізованої бригади Олександра Вдовиченка зайшов на Авдіївську промзону у 2016-му та захищав її більше року.
Місто знаходиться у 6 кілометрах від Донецька. Тут знаходиться один з найбільших коксохімічних заводів у Європі – Авдіївський коксохім. Також поруч колишній пункт дислокації Донецького зенітно-ракетного полку (ОП Зеніт) та шахта "Бутівка". Ці околиці та промзона зазнавали щільних обстрілів з БМ-21 "Град" та ствольної артилерії, а також танків збройних формувань РФ від початку війни. А після знищення Донецького аеропорту стали найближчою до Донецька лінією зіткнення.
У боях в Авдіївській промзоні бійцями 72 бригади було знищено ватажка російсько-окупаційних військ Івана Балакая, на прізвисько "Грек", та поранено так званого командира батальйону "Сомалі" російсько-окупаційних військ Михайла Толстих, відомого як Гіві.

На обкладинці використане фото Ірини Рибакової.

#ЗСУ​​​​​​​ #Vоїн_це_я​​​​​​​ #72омбр

Більше дивіться:
на сторінці проекту у Facebook – https://www.facebook.com/willliveinua…​
на сторінці Facebook Військового телебачення України – https://www.facebook.com/ctrs.mou​​​​​

Телепрограма "Vоїн – це я" – це історії українських воїнів, які стали до зброї і захищають нашу державу в російсько-українській війні. Кожна історія – унікальна, адже це пережитий досвід кожного захисника та свідчення російської агресії на Донбасі. Дивіться програму також на "5 каналі" та на "Прямому".

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *