Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Документальний фільм «Позивний «Італієць»

Виробництво: BeeSeen Production спільно з МВС України за підтримки Міністерства культури та інформполітики України

Автор: Артем Шевченко, директор Департаменту комунікацій МВС України, журналіст.

Музика: Sad Piano And Emotional Cello Violin Melodrama, Out of Nothing
Sergey Azbel.

Сюжет: Драматична історія майданівця, добровольця-нацгвардійця, військовослужбовця батальйону ім.Кульчицького Віталія Марківа.
Він з 11 років жив і навчався в Італії, а на початку грудня 2014 року за покликом серця приїхав на розпечений київський Майдан. Взяв участь у Революції Гідності, був поранений під час сутичок у Маріїнському парку. Після початку окупації Росією Криму пішов добровольцем служити у перший резервний батальйон відновленої Нацгвардії України, майбутній батальйон ім.Кульчицького. На початку травня 2014 року обороняв разом із десантниками 95-ї бригади стратегічно важливий об`єкт на території телевізійного радіопередавального центру на г.Карачун, який є панівною висотою над м.Слов`янськ, захопленим російським терористично-диверсійним загоном І.Гіркіна. У розпал кривавих боїв сил АТО із російськими незаконними збройними формваннями 24 травня 2014 року під г.Карачун на відстані понад 1700 метрів від українських позицій у рові за залізничним переїздом біля керамічної фабрики «Зевс» внаслідок мінометного обстрілу загинули італійський фоторепортер Андреа Роккеллі та його російський перекладач Андрій Миронов. Внаслідок інформаційно-психологічної спецоперації Росії за підозрою у причетності до їхньої загибелі 30 червня 2017 року в Італії був затриманий і несправедливо звинувачений військовослужбовець НГУ Віталій Марків,. Судом першої інстанції у м.Павія він був засуджений до 24 років ув`язнення, провів загалом довгі 1222 дні в ув`язненні в італійській тюрмі, а 3 листопада 2020 року після колосальних зусиль України звільнений Апеляційним судом присяжних м.Мілан.
У фільмі використано рідкісні фото і відео з особистого архіву В.Марківа, еклюзивні фото і відео зняті самим автором на г. Карачун під час активних бойовий дій наприкінці травня 2014 року, унікальні спогади співслужбовців В.Марківа, інтерв`ю міністра внутрішніх справ А.Авакова, хроніка судових засідань тощо.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *