Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Екобюро УГКЦ долучилось до розробки нового документу Святого Престолу

30 березня 2021 року Божого у Ватикані відбулась презентація документу «Душпастирські напрямні щодо вимушених переселенців з причини змін клімату», підготовленого Відділом у справах мігрантів і біженців Дикастерії служіння цілісному розвиткові людини Святого Престолу.

Від сьогодні на офіційному сайті вище згаданого структурного підрозділу Святого Престолу (https://migrants-refugees.va/) став доступний цей важливий документ, передає Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.

Над документом працювали фахівці представники від різних єпископський конференцій Європи. Цінні поради та підказки до цього документу від УГКЦ були опрацьовані та підготовлені професором Володимиром Шереметою, керівником Бюро УГКЦ з питань екології, а о. д-р Володимир Містерман, референт з екологічної освіти Екобюро та заступник керівника Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії, в жовтні минулого року був активним учасником консультаційних нарад, під час яких команда міжнародних фахівців опрацьовувала цей документ.

Передмову до цього документу, який перекладений на 5 мов, написав Папа Франциск, який сам безпосередньо очолює Відділ у справах мігрантів і біженців. Документ, який вийшов у вигляді брошури складається з десяти  розділів, в яких аналізується проблематика міграції, спричиненої кліматичними змінами. Автори шукають відповіді в світлі сучасного соціального-екологічного вчення Церкви. «Зуміти побачити страждання», «На іспиті перед Богом», «Прийняти, захистити, підтримати, інтегрувати» – заголовки окремих розділів говорять про те, що Церкві як матері  глибоко на серце лежать усі ті проблеми, які по’вязані зі стражданням людини і цілого створіння Божого – природи.

Дуже символічно, що презентація відбулась в часі Великого Посту, коли Церква інтенсивно закликає усіх до цілісного екологічного навернення задля порятунку Божого створіння, вінцем якого є людина, адже в серці документу знаходимо переконання про те, що майбутнє світу і людей залежить безпосередньо від того, як швидко людство зрозуміє потребу цілісного навернення та негайної зміни способу життя на дружній до Божого створіння – природи.

www.ecoburougcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *