Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Галицьку митницю очолив колишній працівник СБУ.

Обов’язки начальника Галицької митниці відтепер виконуватиме 35-річний киянин Андрій Колобродов. Відповідний наказ голова Державної митної служби підписав сьогодні, 30 березня, повідомили у пресслужбі Галицької митниці.

Фото https://zaxid.net

Новий очільник митниці є випускником Київського військового ліцею ім. Івана Богуна, а у 2009 році закінчив Національну академію СБУ та розпочав свою військову кар’єру в СБУ.

Зокрема, Андрій Колобродов проходив службу на оперативних посадах в СБУ у Києві та Київській області та займав керівні посади в Головному управлінні контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки.

Він звільнився з СБУ за власним бажанням у лютому 2021 року, після чого працевлаштувався до Державної митної служби України. Працював в.о. заступника координаційно – моніторингової митниці Держмитслужби.

Нагадаємо, до сьогодні обов’язки керівника Галицької митниці виконував Сергій Корчака. Наразі триває процес реорганізації Галицької митниці у Львівську митницю, зона діяльності якої буде включати лише Львівську область.

Фото https://dilo.net.ua

На початку березня 2021 року під стінами Галицької митниці громадські активісти та мешканці провели акцію протесту. Серед основних вимог було провести відкриті конкурси на керівні посади регіональних керівників митниці.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *