Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

США вітають продовження мандата СММ ОБСЄ в Україні

Делегація США в ОБСЄ привітала рішення організації продовжити мандат Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні ще на рік.

«СММ відіграє життєво важливу роль і є очима та вухами ОБСЄ на місці в Україні, – заявили американські дипломати. – Ми знову закликаємо надати СММ доступ до всієї території України, включаючи Крим».

З відповідною заявою виступила і голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Швеції Анна Лінде.

«Вітаю досягнення консенсусу з питань бюджету та мандата найбільшої операції ОБСЄ на місці – Спеціальної моніторнгової місії в Україні, – заявила Лінде. – Місія відіграє життєво важливу роль в зусиллях ОБСЄ із вирішення конфлікту, проводить спостереження та звітує щодо безпекової ситуації в Україні а також сприяє діалогу. Я повністю підтримую Місію у виконанні свого мандата по всій Україні в рамках її міжнародно визнаних кордонів».

Рішення про продовження мандата було прийняте в останній день повноважень місії – 31 березня. Раніше, МЗС України заявляло про спроби деяких країн-учасниць організації заблокувати продовження роботи місії в Україні.

Згортання діяльності СММ ОБСЄ гратиме на руку лише Російській Федерації, йдеться у заяві українського дипломатичного відомства від 26 березня.

«Російські окупаційні адміністрації постійно чинили перешкоди у діяльності СММ, повністю блокували доступ її спостерігачів до тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, обмежували можливості спостереження на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, насамперед у районах, прилеглих до державного українсько-російського кордону, заважали фіксації порушень прав людини», – заявляло відомство.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *