Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

В Одесі пройшов семінар за участі інструкторів з Великої Британії

В Одеському будинку офіцерів, на цьому тижні проходив семінар за участі інструкторів з Великої Британії. В рамках навчально-тренувальної місії ORBITAL, іноземні гості, навчатимуть наших військовослужбовців працювати з протимінними гідролокаторами.
З 2014 року питання безпеки в Азово-Чорноморському регіоні для України залишається актуальним. Саме тому, з цього року інструктори Великої Британії почнуть навчати військовослужбовців ВМС ЗС України роботі з протимінними гідролокаторами. Програму навчань іноземні інструктори розроблять на основі знань, які на сьогодні мають українські моряки.
Семінар тривав декілька днів. За це час британські інструктори ознайомили українських моряків із загальними відомостями, застосуванням та технічним обслуговуванням протимінних гідролокаторів різних видів.
Нагадаємо, що навчання українських військових британськими інструкторами проходять в рамках навчально-тренувальної місії ORBITAL, яка проводиться в Україні з 2015 року. Курс підготовки за цим напрямом буде розроблений вперше, адже раніше до програми залучалась лише сухопутна компонента національного флоту, з цього року до тренування буде залучена і морська компонента.
Проведення таких заходів, свідчить про те, що наші військові навіть будучи не в зоні військового конфлікту постійно тренуються, набувають нових знань, закріплюють їх на практиці, щоб тримати оборону на усіх рубежах.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *