Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Вступна кампанія до інституту ВМС триває

Близько місяця тому стартувала вступна кампаняї до ВВНЗ. З потенційними курсантами розпочав знайомство і Інститут ВМС НУ «ОМА». Про особливості цьогорічного вступу у нашому матеріалі.
На цьогорічну вступну кампанію до ВВНЗ доволі суттєво вплинула пандемія корона вірусної інфекції. Тож Інститут ВМС НУ «ОМА» вніс певні корективи у роботу своєї приймальної комісії.
Близько місяця тому до закладу почали надходили перші навчальні справи, які формуються у Центрах комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання абітурієнта.
Вступні іспити в Інституті відбуватимуться з 7 по 16 липня.
Будьте уважні при виборі предметів ЗНО, адже є певні зміни у його обов’язковому для вступу переліку.
Спеціальні умови для абітурієнтів пільгових категорій залишаються і цієї вступної кампанії, зокрема, щодо юнаків і дівчат з тимчасово окупованих територій.
Вік вступника не має перевищувати 30 років. А ось віднедавна не має значення стать абітурієнта. Позаминулого року до Інституту прийняли першу дівчину.
Для дівчат у виші створені всі необхідні побутові умови, а обов’язки, покладені на курсантів, виконуються незалежно від статі. Своїми курсантками Інститут пишається.
До вступних іспитів лишається не так багато часу, тож поспішіть отримати усі необхідні відповіді й більш детальну інформацію на сайті Інституті ВМС і у Центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *