Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Митрополит Василій закликає вірних до неперервної молитви за припинення пандемії

Сьогодні, 1 квітня, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк звернувся із закликом до усіх парохів та вірних УГКЦ Тернопільсько-Зборівської архиєпархії розпочати цілодобову та неперервну молитву на вервиці за Боже змилування над нашим народом та припинення епідемії коронавірусу.

Парохам поручається залучити усіх молільників, формуючи відповідні списки, щоб ця молитва була неперервною та кожна особа могла зробити свій молитовний внесок.

«Через стурбованість зростання кількісті хворих та поширення епідемії коронавірусу благословляю і прошу звершувати усіх небайдужих посилену та неперервну цілодобову молитву на вервиці, – наголошує Владика Василій. – Тільки молитва до Бога робить нас сильними, дає силу боротися далі. Кожне лихо, чи то війна, чи епідемія у жодному разі не повинні ставати для нас джерелом відчаю. У цей Великий Піст вони є закликом до покаяння, до укріплення віри у Всемогутнього Бога.

Брати і сестри, Бог ніколи не відвернеться від нас, Його всемогутня та батьківська рука піклується своїми дітьми у незвідані способи. Звернися, брате і сестро, «єдиним серцем і єдиними устами» до нашого Батька, «скажи до Господа: Мій захисте і моя твердине, мій Боже, на котрого покладаюсь. Він бо спасе тебе від сíтки птахолова, і від погибельного мору. Він тебе покриє крилами своїми, і ти втечеш під його крила, щит і забороло – його вíрність. Ти не злякаєшся ні страху вночі, анí стріли, що вдень літає. Анí чуми, що в пíтьмі бродить, анí зарази, що нищить опівдні» (Пс. 90).

Нашу надію на Бога виражаймо щирістю молитви. Особливо прошу жертвувати цю цілодобову молитву за недужих, за працівників медичної сфери, за людей слабких і незахищених, за всіх тих, хто несе відповідальність за безпеку і здоров'я народу», – підсумував архиєрей.

Пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *