Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Ватикан: розпочалося приурочене до Великодня щеплення бідних

Ватикан: розпочалося приурочене до Великодня щеплення бідних
Першу дозу вакцини отримала перша група бідних з-поміж 1200 осіб, яких заплановано щепити до Пасхи.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

В середу, 31 березня 2021 р., у Ватикані отримали першу дозу щеплення від Covid-19 понад 100 потребуючих людей, які є гостями нічліжки, яку послідовниці святої Матері Терези з Калькутти провадять поблизу римського Колізею, а також з інших схожих структур Риму. В більшості йдеться про осіб віком 40-50 років, які також страждають від різних хронічних захворювань, а тому перебувають у так званій групі ризику, через що вакцинація є особливо рекомендованою для них.

«Сьогодні ми вакцинували першу групу уразливих людей, які походять із прихованих периферій Риму», – зазначила для Vatican News лікарка Лучія Ерколі, додаючи: «Все пішло добре і без ускладнень». За її словами, всі були задоволені. Зрештою, йдеться про людей, які б в жодний інший спосіб не змогли б отримати щеплення та захиститися від вірусу.

Як повідомлялося, ця великодня ініціатива відбувається за бажанням Папи Франциска. Мета полягає в тому, щоб у контексті цьогорічної Пасхи щепити приблизно 1200 людей, які повинні отримати першу дозу вакцини до завершення Страсного Тижня.

У контексті Великодня у Ватикані відбудеться кампанія вакцинації для бідних, які отримають ту саму вакцину, якою щепили Папу Франциска та його співробітників.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *