Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Живе ТБ» пропонує своїм глядачам трансляції Великодніх богослужінь з Ватикану з синхронним перекладом українською мовою

У ці дні християни, які святкують за григоріанським календарем, проживають час Страсного тижня. І завдяки сучасним медіа та «Живому ТБ» ми маємо можливість молитися разом із ними. Зокрема, долучитися до Великодніх богослужінь, які відбуватимуться в Римі 2 та 4 квітня за участю Папи Франциска. Синхронний переклад у студії «Живого ТБ» здійснюватиме о. Віталій Храбатин, референт Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

Літургія Страстей – поклоніння хрестові

Разом з Папою Франциском 2 квітня, у п’ятницю, молитимемось Літургію Христових Страстей. Без звичної у такі дні велелюдності, із усією Церквою торкнемося серця християнської віри – страстей, смерті та воскресіння нашого Спасителя. Моліться разом з нами у цю п’ятницю о 19:00.

Хресна дорога з Папою Франциском перед базилікою Святого Петра   

Велика п’ятниця в Римі завжди збирала багато паломників на спільну молитву Хресної дороги. В атмосфері Колізею та руїн імператорського Палатинського палацу, мовчазних свідків початків християнства і мученичого свідчення крокуванням за хрестом пригадуємо, що «хрест стоїть непорушно, хоча світ крутиться». З причин пандемії коронавірусу вже вдруге молитва Хресної дороги буде у Ватикані перед базилікою Святого Петра. Тексти молитов і роздумів приготувала молодь, яка належить до римської парафії та скаутського гуртка з м. Фоліньйо. Моліться разом з нами у цю п’ятницю, 2 квітня, о 22:00.

Urbi et Orbi. Літургія Воскресіння Христового, Пасхальне благословення  

Після радісного і пасхального «Алилуя», виспіваного в нічній Літургії разом з Єпископом Рима, станемо учасниками Літургії Воскресіння Христового і Благословення «Місту і Світу» (Urbi et Orbi). Торжественність богослужіння – вираз радості Церкви. Приєднуйтеся у неділю, 4 квітня, об 11:00.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *