Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

5 РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ 406 ОАБр

Важкі бойові будні на передовій періодично розбавляють приємні миті, які зазвичай супроводжують слова вдячності нашим військовим за їх нелегку службу. Такі слова лунали цього тижня на адресу військовослужбовців 406 ОАБр ім. генерал-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України, які відзначали чергову річницю з ня створення військової частини.

Процес формування будь-якого підрозділу ЗС України доволі непростий. Один з найскладніших етапів – підбір кадрів. Але якщо вже є люди, які не просто виявили бажання служити в лавах Збройних Сил, а й пройшли перевірку подіями у Криму, не зрадивши військовій присязі, то в обороноздатності нашої країни годі й сумніватись.
Один з таких колективів був сформований у 2016 році на базі 406-ої окремої артилерійської групи, військовослужбовці якої вийшли з тимчасово окупованого Криму у 2014 році. На цьому тижні вони відзначали 5-ту річницю створення свого з’єднання.
«Богів війни» привітав командир ОТУ «Схід», командувач Морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль.
З нагоди свята артилеристи приймали вітання й від Командування ВМС. З ювілеєм військовослужбовців привітав Начальник управління морально-психологічного забезпечення Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Андрій Урсол.
Захищати свою країну від ворога – обов’язок воїна, з одного боку почесний, з іншого – дуже небезпечний. За 5 років бригада збільшилась, сформувались нові підрозділи – це свідчить про те, що для хлопців та дівчат, які йдуть на службу, безпека та життя громадян своєї країни важливіші за власне.
Ім’я кожного загиблого побратима назавжди залишається у пам’яті, адже вони віддали своє життя за волью України та мирне небо над головою.
З нагоди свята, кращим військовим вручили відзнаки від Командування ВМС та Командування морської піхоти.
Підрозділи бригади тримають оборону по усьому Азово-Чорноморському узбережжю і навіть повернувшись з району проведення ООС в ППД, військовослужбовці постійно тренуються, щоб підвищувати свій бойовий вишкіл.
Дякуємо Вам за вашу нелегку службу, за Вашу витримку та стійкість. Бажаємо міцного здоров’я та якнайскорішої перемоги. Нехай Бог оберігає Вас та ваших рідних. З ювілеєм!! Слава Україні!!!!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *