Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа поблагословив бідних, які прибули до Ватикану на щеплення

Папа поблагословив бідних, які прибули до Ватикану на щеплення
У Велику П’ятницю вранці Папа Франциск несподівано навідався до ватиканського осередку вакцинації проти , де привітався з медперсоналом і бідними, що чекали на щеплення.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Протягом Великого Тижня у Ватикані триває кампанія щеплення від коронавірусу потребуючих людей, бідних і бездомних, якими опікуються різні харитативні організації Риму. У Велику П’ятницю, 2 квітня 2021 р., Папа Франциск несподівано прибув до фойє залу Павла VI, де оснащено ватиканський осередок вакцинації, щоб висловити свою близькість знедоленим і тим, хто їм допомагає.

Святіший Отець привітався з лікарями й медперсоналом, мав нагоду спостерігати за процесом доз приготування вакцини до введення, поспілкувався з тими, які очікували своєї черги на щеплення. Станом на сьогодні першу дозу вакцини отримали приблизно 800 з поміж 1200 людей, яких заплановано щепити у контексті цьогорічного Великодня.

Як повідомлялося раніше, щеплення проводиться вакциною від виробника «Pfizer-Biontech» придбаною Святим Престолом, і також дозами, подарованими римською інфекційною лікарнею «Lazzaro Spallanzani». Це та сама вакцина, яку отримали Папа Франциск і ватиканські працівники.

Першу дозу вакцини отримала перша група бідних з-поміж 1200 осіб, яких заплановано щепити до Пасхи.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *