Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Помер генеральний вікарій Львівської архидієцезії Римо-католицької церкви.

У Катовіцах у Польщі у четвер, 1 квітня, помер генеральній вікарій Львівської архидієцезії Римо-католицької церкви Юзеф Павлічек. Отцю інфулату майже виповнилося 80 років, повідомило CREDO.

Фото https://credo.pro

Юзеф Павлічек народився 22 травня 1941 року у Польщі. Священницькі свячення отримав у 1965 році і молоді роки провів у Польщі. Понад 30 років працював в курії у Катовіцах, а з 2010 року замість того, аби піти на пенсію, переїхав до Львова. Працював для Церкви в Україні до самої смерті.

«Отець Юзеф Павлічек був людиною невичерпної енергії та оптимізму. Завжди позитивно налаштований, усміхнений та повний ентузіазму. У нас було спільне зацікавлення – фотографія. Отець інфулат не розлучався з фотоапаратом – любив таким чином «документувати» усі події, в яких приймав участь. А таких подій було чимало. Нещодавно я мала честь зберегти на фото зворушливу мить нагородження Отця Юзефа Орденом за заслуги… Отець інфулат був людиною дії та присутності», – написала львівська кореспондентка CREDO Віта Якубовська.

Фото https://credo.pro

Громада Львова висловлює щирі співчуття рідним та близьким священнослужителя.

«Сумуємо громадою міста. Такі священники, як отець інфулат Юзеф Павлічек, є моральними авторитетами, які прикладом свого життя вчать цілі покоління. Своєю поставою, щоденним служінням отець надихав бути справжніми християнами і зміцнюватися у вірі. Найщиріші співчуття римо-католицькій громаді Львова», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *