Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Львові відбувся тренінг «Інтегральна екологія: благородна участь у творчих діяннях Бога»

1 квітня 2021 року у Львові відбувся тренінг «Інтегральна екологія: благородна участь у творчих діяннях Бога».

Подія відбулася під егідою Асоціації богопосвячених осіб УГКЦ та РКЦ.

Серед спікерів були сестра-служебниця Андрея Якимець, кандидатка філософських наук за спеціальністю «етика», викладачка кафедри філософії УКУ, Ірина Миронова, голова спільноти Zero Waste Lviv.

Нещодавно, аналогічні семінари відбулися й в інших містах України.

Як розповів отець Роман Лагіш, секретар Асоціації богопосвячених осіб, сьогодні, в умовах світової пандемії, екологічна тематика стала особливо актуальною, адже людина в особливий спосіб усвідомила свою безпомічність перед силами природи: «Я думаю, що Церква, як та, яка покликана бути лідером думки і завжди відносилася з особливим трепетом до сотвореного світу, зокрема тепер, коли Папа видав нову енцикліку і закликає весь світ і взагалі людей доброї волі подивитися по-іншому на все, що Творець нам дав, щоб залишити світ для інших.  Бачимо, як у світлі сьогоднішніх катастроф, ми виявляємося зовсім немічними.  Тому, нормальне ставлення і співіснування на цій планеті, є дуже важливими для нас, християн. А з другого боку, монастирі – це структури, які працюють з багатьма людьми, мають землю, мають великі приміщення. Тому для нас сумлінне ставлення до природи і  перетворення сміття на ресурс є дуже важливими. Думаю, що коли ми збільшимо свідомість церковних людей, то ми станемо іншими. Триває і рух проти пластикових квітів на цвинтарях. Це показує, що коли до справи беруться богопосвячені спільноти і Церква, то справа однозначно може бути краще виконана».

Сестра Андрея Якимець під час своєї доповіді закцентувала на тому, що богопосвячені особи у своєму щоденному житті практикують асектизм, убожество, що є також дуже хорошими засобами до свідомого споживання ресурсів нашої планети.

Додамо, що більшість учасників тренінгу мали нагоду долучитися до події онлайн, з огляду на карантинні обмеження.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://velychlviv.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *