Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Співчуття Папи Франциска з приводу відходу кардинала Тумі

Співчуття Папи Франциска з приводу відходу кардинала Тумі
Святіший Отець надіслав телеграму співчуття на ім’я наступника вислуженого Архиєпископа Дуали, який у суботу переставився до вічності на 91-му році життя.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Кардинал Тумі залишив незабутній знак в житті Церкви та в суспільно-політичному житті своєї країни, завжди відважно анґажуючись у захист демократії та сприяння правам», – пише Папа Франциск у телеграмі співчуття, яку він надіслав на ім’я Преосвященного Самуеля Кледи, Архиєпископа Дуали (Камерун), з приводу смерті його попередника кардинала Крістіана Війґана Тумі, вислуженого Архиєпископа Дуали.

«З болем довідавшись про смерть нашого брата кардинала Крістіана Тумі, прагну виразити своє співчуття та молитовну близькість з Колегією Кардиналів, родиною і близькими покійного, як також з усіма тими, кого торкнулася ця жалоба», – читаємо в телеграмі.

Згадуючи померлого, Святіший Отець звертає увагу на те, що досягнувши поважного віку, «кардинал Тумі завжди залишався готовим послужити справі миру та примирення», а ставши кардиналом, був «вірним співробітником» Пап, виконуючи різні обов’язки в Римській Курії. «Нехай же Господь упокоїть Свого слугу в Своєму мирі та радості!» – завершує Папа Франциск, уділяючи своє Апостольське благословення як знак утішення в цей пасхальний час усіх, «хто в надії воскресіння братиме участь у похоронних богослужіннях».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *