Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Хрестопоклонну неділю в Архикатедрі Святого Юра відбулася міська Хресна Дорога

У Хрестопоклонну неділю, 4 квітня 2021 року, в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) відбулася традиційна всеміська Хресна Дорога.

За умови серйозних карантинних обмежень, запроваджених через пандемію коронавірусу, Хресна Дорога, яка щороку звершувалася вулицями Львова, цьогоріч була проведена в Архикатедрі. Кількість учасників буда обмежена, але вірні могли долучитися до молитви через онлайн-трансляцію.

Очолив Богослужіння владика Ігор Возьняк, Архиєпископ і Митрополит Львівський. Співслужили Митрополитові владика Володимир Груца, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, та священнослужителі Львова.

Хресна Дорога була присвячена спогадуванню 75-ї річниці львівського псевдособору 1946 року разом з ушануванням 20-ліття візиту в Україну святого Папи Івана Павла ІІ, а також усильній молитві за мир та постраждалих через епідемію коронавірусу.

У молитовних стояннях Хресної Дороги молільники розважали над постатями блаженних новомучеників та сподвижників Української Греко-Католицької Церкви, жертва яких у лихоліттях та поневіряннях ХХ століття стала запорукою воскресіння та відродження нашої Церкви.

У завершальному слові владика Володимир наголосив, що, попри обмеження карантину, Хресна Дорога цьогоріч завітала до кожного дому, в якому моляться вірні.

“В часі нашої мандрівки до свята Воскресіння посеред Великого Посту зміцнюємося силою Чесного і Животворящого Хреста. Терпіння і смерть не є останнім словом Бога. В Бога є життя, яке випливає саме з воскресіння… А хто обминає хрест, той не може осягнути Воскресіння, бо це єдина нероздільна пасхальна таємниця” – зауважив єпископ, і подякував усім організаторам та молільникам, які в таких непростих умовах молитовно єдналися, випрошуючи в Бога за посередництвом блаженних новомучеників нашої Церкви благодатей та миру для нашої Батьківщини.

ugcc.lviv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *