Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Чи можна сповідатися онлайн? Відповідає протоієрей Тарас Валах

Священик не може здійснювати сповідь онлайн чи по телефону. Про це розповів протоієрей Тарас Валах, парох Собору Вишгородської Богородиці, в ефірі програми «Відкрита Церкви» на «Живому ТБ».

«На жаль чи на щастя, – сказав священнослужитель, – не можна здійснювати сповідь онлайн. Я не виключаю, що в майбутньому Церква дійде до того, що дозволить сповідь онлайн. Для цього потрібно, аби були захищенні канали зв’язку, щоб можна було виключити, що ніхто не втрутитися. Але на даному етапі, навіть в часі пандемії, не може йти мова про сповідь то телефону чи інтернету».

Отець Тарас зазначає, що має бути безпосередній фізичний контакт сповідника і каяника.

Водночас він каже, що якщо людина сидить на самоізоляції і не має можливості прийти до сповіді, вона може щодня робити іспит совісті за свої гріхи, і постановити собі, за першої можливості знайти священика й посповідатися.

За його словами, тут постає одразу ж питання вакцинації для священиків. Глава Церкви наголошує, що священники як люди соціального служіння мали б можливість також вакцинуватися, щоби безстрашно йти до тих, хто, будучи інфікований, має потребу у сповіді.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *