Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Держсекретар США поговорив з главою Агентства США з глобальних медіа про спроби Росії вигнати “Радіо Свобода”

Держсекретар Ентоні Блінкен зустрівся у вівторок з і. о. генерального директора Агентства США з глобальних медіа (USAGM) Келу Чао, щоб обговорити з нею найважливішу роль, яку вільні і незалежні засоби масової інформації відіграють у збереженні та просуванні демократичних принципів в усьому світі. Про це йдеться у повідомленні Держдепартаменту.

За словами офіційного представника Держдепартаменту Неда Прайса, держсекретар Блінкен висловив підтримку всім ЗМІ, що входять до складу USAGM, включаючи Радіо «Свобода» / «Вільна Європа» (RFE / RL), Радіо «Вільна Азія», «Голосу Америки», Близькосхідної мовної мережі (MBN) і Управлінню з мовлення на Кубу (ОСВ).

"Незалежне висвітлення подій, яке виробляється цими медіа-мережами, особливо важливо в країнах, де відсутня свобода преси, незалежна журналістика піддається цензурі, а свобода вираження думок обмежується або навіть є караним діянням", – йдеться у заяві.

Як відзначається у заяві, Блінкен і Келу Чао окремо торкнулися Росії, де влада продовжує обмежувати свободу ЗМІ.

"Вони відзначили, що Москва нещодавно наклала агресивні вимоги щодо маркування та штрафи – включно із потенційним кримінальним покаранням щодо Радіо «Свобода» і «Голосу Америки» в Росії – щоб вигнати RFE/RL з Росії і змусити замовкнути незалежну пресу", – йдеться у заяві.

Як повідомляє "Радіо Свобода", у березні Група сенаторів США від обох партій засудила Кремль за «наступ держави на свободу преси», навівши як приклад тиск на корпорацію Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода, яку російська влада звинувачує в порушенні закону про «іноземних агентів».

У заяві демократів і республіканців – членів комітету Сенату з міжнародних справ – йдеться, що цей закон зараз використовується як привід для того, щоб змусити Радіо Свобода та інші проєкти корпорації в Росії замовкнути.

Сенатори звинуватили російську владу і особисто президента Володимира Путіна в діях з метою покарати критиків Кремля, а також в політиці, що загрожує безпеці журналістів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *