Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Духовна віднова для ченців монастиря святого Йосифа

Цими днями у стінах василіянського інституту, що в брюховичах відбувся день духовної віднови. Духовну віднову для монахів провів Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні високопреподобний о. Йоан Школик, ЧСВВ.

Головною темою духовної віднови були роздуми над святим Таїнством Покаяння. Отець Йоан під час духовного повчання зосередив увагу присутніх ченців на великому значенні цього святого Таїнства не лише для тих, хто до нього приступає, але й для самих священнослужителів, яку ці від імені Христа уділяють вірним.

Досить часто сучасна людина негативно ставиться до Таїнства Покаяння. Вона живе ніби Бога не існує, тому на її думку все є дозволено. Для людини сьогодення є дуже важко показати свої слабкі сторони, адже суспільна думка пропагує інші ідеї: ідею сильної людини; «я» і тільки «я». Таким чином людина часто уникає святого Таїнства Покаяння, адже там потрібно виявляти свою слабкість, недосконалість, що є несумісним із поглядами сучасного суспільства.  

Цитуючи о. Юзефа Августина проповідник наголосив, що Таїнство Покаяння дає спокій людині та зроджує у її серці бажання жити дальше, чинячи при цьому добро для ближніх. Для кожної людини є дуже важливо пам’ятати, що Бог є милосердним, який любить і завжди прощає людині, лиш би вона пішла Йому на зустріч.

Монаша семінарійна спільнота щиро дякує о. Йоану Школику, ЧСВВ за чудові духовні повчання та бажає йому наснаги у його подальшому нелегкому служінні на більшу славу Божу і для добра усієї Христової Церкви.

Джерело: ВІФБС

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *