Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа: солідарність з жертвами повеней і підтримка спорту задля миру

Папа: солідарність з жертвами повеней і підтримка спорту задля миру
Глава Католицької Церкви висловив солідарність із постраждалими від повеней в Індонезії та Східному Тиморі, а в контексті Дня спорту задля миру й розвитку підтримав ініціативи солідарності ватиканської атлетичної команди.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Наприкінці загальної аудієнції у середу, 7 квітня 2021 р., Папа Франциск запевнив у тому, що молиться за жертви повеней, які цими днями уразили Індонезію та Східний Тимор. «Нехай же Господь прийме померлих, утішить родичів і підтримує тих, які втратили своє житло», – сказав він.

Святіший Отець також згадав про те, що напередодні, 6 квітня, відзначався Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, проголошений ООН. Він побажав, аби це стало нагодою «перезапустити досвід спорту як командної події, щоби сприяти солідарному діалогові між різними культурами та народами».

У цій перспективі Папа скерував думку до Ватиканської атлетичної команди, яка, згуртувавши ентузіастів бігу серед ватиканських працівників, організовує також різні заходи під знаком солідарності, заохочуючи їх «і далі дбати про поширення культури братерства в спортивній сфері, присвячуючи активну увагу найуразливішим людям, стаючи свідками миру».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *