Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Тернополі відкрили «Центр сприяння територіальній обороні».

У Тернополі почала роботу комунальна установа «Центр сприяння територіальній обороні», в якому провадитимуть довійськову підготовку та провадитимуть патріотичне виховання молоді. Із молоддю працюватимуть військовослужбовці, ветерани російсько-української війни та добровольці, повідомив в. о. директора Центру Назар Харольський.

Фото www.facebook.com/kutortocsto

За його словами, основна мета Центру – виховувати свідомих захисників батьківщини. Навчання, яке проводитимуть у центрі складатиметься з шести дисциплін: вогнева підготовка та правила техніки безпеки поводження зі зброєю та вибухонебезпечними предметами; тактична підготовка; медична підготовка; військова топографія; радіозв’язок; інформаційна безпека та патріотичне виховання.

«Наше завдання зробити так, щоб ті кошти, які зараз держава вкладає у національно-патріотичне виховання, приносили ефект: щоб і молоді люди, і ті люди, які не служби в армії, отримали психологічну і моральну підтримку від ветеранів і все-таки стали частинкою державного механізму оборони нашої країни», – зазначив під час презентації «Центру сприяння територіальній обороні» депутат Тернопільської облради, президент Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств, командир роти 5-го батальйону ДУК ПС на псевдо «Гатило» Валерій Чоботарь.

Під час презентації в. о. директора Центру підписав меморандум про співпрацю із головою ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іваном Тимочко.

«Ви – унікальні. На даному етапі ви є перші, хто створив таку комунальну установу. Ви є відповідальні люди, з яких можна чітко питати за проведену і виконану роботу», – зазначив Іван Тимочко.

Фото www.facebook.com/kutortocsto

Працівник центру, ветеран російсько-української війни Сергій Лейченков розповів, що зараз налагоджують контакти із Лановецькою та Збаразькою ОТГ для подальшого патріотичного виховання молоді.

«Зараз ми спілкуємося і зв’язуємося з Лановецькою та Збаразькою ОТГ для того, щоб в майбутньому заключити меморандум і співпрацювати з учнями старших класів, а також людьми, які хочуть в майбутньому захищати державу. Є багато людей, яких до цього треба підштовхнути. Їх потрібно запрошувати на вишколи, розказувати про те, що зараз відбувається на війні. Про людей, яких захищають і захищали в минулому», – зазначив він у коментарі «Суспільному».

Додамо, новостворений центр «Центр сприяння територіальній обороні наразі працюватиме на базі Музею національно-визвольної боротьби Тернопільщині на вул. Медовій, 5 у Тернополі. За його створення проголосували депутати Тернопільської облради попереднього скликання у липні 2020 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *