Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа відсвяткує Неділю Божого Милосердя в центрі цієї набожності в Римі

Папа відсвяткує Неділю Божого Милосердя в центрі цієї набожності в Римі
По завершенні Святої Меси в храмі Святого Духа також відбудеться проказування молитви «Царице Неба».

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Згідно з рішенням святого Папи Івана Павла ІІ, в неділю після Пасхи відзначається свято Божого Милосердя. Як і минулого, також і цього року Папа Франциск з цієї нагоди відвідає осередок набожності до Божого Милосердя у Вічному Місті – розташований поблизу Ватикану храм Святого Духа.

Як повідомив Ватиканський прес-центр, у неділю, 11 квітня, Святіший Отець відслужить там Святу Месу. Богослужіння матиме приватний характер і передбачає невелику кількість учасників. Наприкінці саме звідтіля він також очолить проказування молитви «Царице Неба».

Минулого року, в період строгого карантину в Італії, Папа Франциск вперше відслужив Святу Месу в цьому храмі. Святий Іван Павло ІІ відслужив Святу Месу у ньому 23 квітня 1995 року, через рік після того, як кардинал Камілло Руїні, Вікарій для Римської дієцезії, створив тут осередок набожності до Божого Милосердя. Наприкінці богослужіння Іван Павло ІІ посвятив образ «Ісуса милосердного», який зберігається у храмі. Через 5 років, 30 квітня 2000 року, цей же Папа встановив свято Божого Милосердя, про яке Ісус просив у об’явленнях святій Фаустині Ковальській, яка того самого дня була канонізована. В лютому відзначалося 100-річчя цих об’явлень.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *