Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Президент призначив голову Червоноградської РДА.

Головою Червоноградської райдержадміністрації став Андрій Дяченко. Відповідне розпорядження президент Володимир Зеленський підписав напередодні, 7 квітня.

Фото http://prk.city

Зазначимо, у 2019 році Андрій Дяченко з березня по серпень місяців очолював Сокальську РДА. У 2015-2017 роках він був генералньим директором ДП «Львіввугілля».

Андрій Дяченко закінчив Червоноградський гірничий технікум та Дніпропетровський гірничий інститут. У ДП «Львіввугілля» працював 35 років на різних посадах: від гірничого майстра до генерального директора. Має почесне звання «Заслужений гірник України». Дяченко також є депутатом Червоноградської районної ради від партії «Слуга народу».

Фото https://varianty.lviv.ua

Згідно із його декларацією про доходи за 2020 рік, Дяченко отримав близько 346 тисяч гривень в якості пенсії, страхових виплат та процентів від банківського вкладу. У власності сім’ї перебуває житловий будинок, гараж та земельна ділянка у Червонограді, у власності Андрія Дяченка – ділянка і недобудований будинок у Татарові на Івано-Франківщині. Він їздить на автомобілі ВАЗ, а дружина – на Mitsubishi Pajero Wagon. У банках сім’я зберігала станом на березень 2020 року 146 тисяч гривень.

Зазначимо, Червоноградський район створений у ході реформи децентралізації. До його складу увійшли Сокальський та Радехівський райони.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *