Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

В курії Київської архиєпархії священники та їх родини вакцинувалися від коронавірусу

8 квітня 2021 року в курії Київської архиєпархії відбулася вакцинація від коронавірусу. Отримати першу дозу вакцини мали змогу священники та їх родини, а також працівники Патріаршої курії та курії Київської архиєпархії УГКЦ.

Як зазначив синкел у справах духовенства Київської архиєпархії протоієрей Павло Локоть, вакцинація духовенства відбулася за підтримки Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я.

Своєю чергою протоієрей Віталій Воєца, голова Комісії здоров'я Київської архиєпархії зазначив, що це позитивний крок у подолані пандемії. Адже священники в парафіях, а зокрема медичні капелани, комунікуючи з багатьма людьми, часто ризикують заразитися коронавірусною інфекцією. «Священники розмовляють та сповідають багатьох людей, відвідують хворих у лікарнях, та несуть своє служіння там, де цього потребують. Тому вони часто опиняються під загрозою інфікування. Щоб уникнути всяких небезпек духовенство повинно мати захист, щоб себе вберегти, а через це своїх ближніх», – зазначив душпастир.

Пресслужба Київської архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *