Підніття прапорів ВМС України в Маріуполі

Не одне десятиліття згодом точитиметься боротьба за існування й відродження національного військового флоту. Боротьба, у якій Україна виграє, попри все. З нагоди 103 річниці, Військово-Морський стяг було піднято і в Маріуполі.
Сонячна погода та святковий настрій панували на головній площі столиці Приазов’я – Маріуполь святкує 103 річницю підняття прапорів України на кораблях Чорноморського флоту і фортеці Севастополь. 29 квітня вважається Днем Прапора ВМС України, як символу могутності флоту країни.
Командир дивізіону надводних кораблів капітан 2 рангу Максим Носенко передав прапор Військово-Морських Сил заступнику голови Маріуполя, Аркадію Мєшкову, який підкреслив – символ українських моряків має майоріти поруч з Державним прапором.
У церемонії підняття прапорів взяли участь військовослужбовці одного з дивізіонів надводних кораблів ВМС, морські піхотинці, правоохоронці, представники Нацгвардії, Держприкордонслужби, громадських організацій, Національної скаутської організації "Пласт", волонтери, учасники АТО та ООС,
Після закінчення урочистостей учасники зустрічі, школярі, пластуни подякували захисникам за мужність і героїзм та вшанувати пам’ять полеглих героїв на російсько-українській війні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *