Великдень в окопах на Луганському напрямку

Традиційне Великоднє вітання «Христос Воскрес!» цими днями лунає по всій Україні та в усіх військових колективах, також тих, які стоять на захисті нашого миру, виконуючи завдання у складі Об’єднаних сил. На Донеччині та Луганщині військовослужбовці ЗС України та інших складових сил оборони, які залучені до проведення ООС, також відзначають Світле Христове воскресіння.
В окопах на передовій, на бойових позиціях та в місцях несення служби військові капелани разом із воїнами Збройних Сил України вознесли молитву за мир у нашій країні та її процвітання, здоров’я та добробут рідних і близьких, всього українського народу.
У кожному підрозділі священника намагаються зустріти по-особливому: прикрашають великодний кошик, розмальовують крашанки. Звичайно, більшість святкових страв – це подарунки волонтерів. З усіх куточків України воїнам передавали домашні м’ясні страви, холодець, писанки, смаколики, вишиті власноруч рушники.
Особливий настрій панує скрізь. Дівчата змінили однострої на прекрасні українські вишиванки – сьогодні дозволено. Кухарі готують подарунки від себе – смачні незвичні страви. Кажуть, розмаїття продуктів дозволяє здивувати кожного, навіть середньоазіатські наїдки будуть, але їх подадуть лише після традиційної паски.
Згідно українських традицій, першим має слово найстарший за віком та чином хазяїн дому. Для наших захисників тимчасовий дім – окопи та бліндажі, втім, навіть це не стало на заваді святкувати Великдень за всіма правилами.
У Світле Христове воскресіння Великодні паски, писанки, крашанки та інші святкові смаколики прикрашатимуть та наповнюватимуть армійські столи. А вся Україна молитиметься за перемогу над ворогом та відновлення сильної та цілісної держави.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *