Прем’єр-міністр України привітав Блаженнішого Святослава з днем народження

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль від себе особисто та від імені Кабінету Міністрів України привітав Блаженнішого Святослава, Отця і Главу УГКЦ, з днем народження. Сьогодні, 5 травня, Його Блаженству виповнюється 51 рік.

Привітати Предстоятеля з уродинами Денис Шмигаль прибув особисто до резиденції Глави УГКЦ в Києві.

«Пройшов ще один рік земного життя, дарованого Вам Господом. Він був складним і неймовірно динамічним, сповненим земними радощами та високою духовною любов’ю до ближнього. На жаль, усі здобутки і досягнення минулого року були затьмарені надзвичайно тяжкою втратою найріднішої для Вас людини – дорогої мами. Однак на всі життєві виклики Ви, Ваше Блаженство, дали гідну та надзвичайно шляхетну відповідь і як християнин, і як добрий пастир», – йдеться у привітанні, адресованому Блаженнішому Святославу.

Глава українського уряду зазначив, що своїм закликом до вакцинації, постійною турботою про хворих і немічних, активною діяльністю для допомоги лікарям, принциповою позицією стосовно духовної опіки над людьми, які опинилися у в’язницях, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви показував приклад усім вірянам та допомагав кожному громадянинові України постійно стверджуватися в думці, що жертовність і прагнення допомогти ближньому – квінтесенція та основа самореалізації серед виру земного буття.

З нагоди 51-го дня народження Денис Шмигаль побажав Блаженнішому Святославу якнайщедрішої Господньої благодаті, міцного здоров’я, наснаги та сил для нових звершень у благородній та благословенній праці.

«Нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма Своїми чеснотами, скріплюючи і надихаючи Вас, сповнюючи новини здобутками на благо Рідної Церкви та всього Українського народу!» – побажав прем’єр-міністр України.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *