Як зустрічають Великдень на передовій

Велике християнське свято українські військовослужбовці вже 8 рік відзначають зі зброєю в руках, лише на кілька годин замінивши її на свічки під час служби. Вони моляться за рідних в тилу, за те, щоб перемогти ворога і повернутися додому живими. Сьогодні в них є змога освятити Великодні страви та привітати один одного.
Загалом, харчування на передовій вже давно налагоджено – свіжі різноманітні страви, багатоскладове меню. Тож така підтримка волонтерів – швидше нагадування про повагу і віру, в кожній страві шматочок душі та тепла з мирних територій.
Найбільше волонтерської допомоги надходить з міст Західної України. Зазвичай, це будівельні матеріали для бліндажів, сітки. Втім, на свята про захисників подбали благодійники з усієї країни.
Не пасли задніх у підготовці до свята й армійські тиловики. На великодній сніданок намагались приготувати щось особливе з того набору продуктів, який доступний на продовольчому складі. І кожен пам’ятає, саме завдяки захисникам, тут, на фронті, ми з вами маємо можливість вільно та радісно святкувати Великдень у власних домівках.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *