Щоб Путіна знову пустили в пристойне суспільство, якого він так жадає, він повинен почати вести себе по-людськи

12:28 06/05/2021

На думку експерта Інституту постінформаційного суспільства, медіаексперта, експерта Інформаційно-аналітичного центру Національної безпеки України, заступника міністра інформполітики (2017-2019 рр.) Дмитра Золотухіна, прес-конференція Тоні Блінкена і Домініка Раабе виглядала як історична подія і мала ряд досить потужних месиджів. Так само як і сама атмосфера спілкування двох керівників зовнішньополітичних відомств виглядала дуже теплою і взаємною.

“Обидва дипломати в унісон прокоментували позиції США і Британії з приводу України і Росії. Територіальна цілісність України не втратить свою підтримку, – зазначає експерт. – Що ж стосується Росії, то Блінкен і Рааб перекинули м’яч на російську сторону і були досить конкретні в своїх словах. Якщо говорити грубо, то меседж звучав так: “Можливість кращих взаємин з Росією існує – і ми готові над цим працювати. Але, якщо Кремль вибере шлях конфронтації, то йому буде непереливки… Отже, вибір за Путіним! Іншими словами, щоб Путіна знову пустили в пристойне суспільство, якого він так жадає, він повинен почати вести себе по-людськи. І на цю необхідність йому будуть вказувати при кожній нагоді”.

“Швидше за все, цей наратив збережеться до потенційної зустрічі Байдена і Путіна, – прогнозує Дмитро Золотухін. – Саме з цієї причини Путін може відмовитися, оскільки сам факт зустрічі інформаційно обставляється таким чином, що Байден буде зустрічатися з “вбивцею”, вихованням якого доводиться займатися заради миру на планеті”.

“Україна, як і раніше, буде головною темою в американо-російському питанні. Блінкен і Рааб згадали Україну на своїй спільній прес-конференції, принаймні, тричі. Однак, крім України були в обговоренні дипломатів і теми важливіші. Велику кількість уваги приділено Китаю, Афганістану, Ірану та Північної Кореї. У всіх цих питаннях Росія також може грати свою роль”, – зазначив експерт.

ДЖЕРЕЛО
© Comments.ua

Нагадаємо:

– президент США Джо Байден заявив, що має намір зустрітися з Путіним в червні поточного року.

– держсекретар США Ентоні Блінкен в даний час знаходиться в Києві.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *