Митрополит Володимир Війтишин очолив екуменічний молебень з нагоди Дня міста Івано-Франківська

З нагоди Дня міста Івано-Франківська, у п’ятницю 7 травня, у палаці Потоцьких відбувся спільний молебень за участі владик різних християнських конфесій.

До молебню в режимі онлайн могли доєднатися всі охочі франківці та гості міста. Молилися за Боже благословення для всіх жителів Франківська.

Очолив молитву архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин. Духовенство різних конфесій спільно молилися до Богородиці, просячи Її заступництва для усіх жителів міста. Молебень завершився молитвою до Пречистої Діви Марії «Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво».

«Звертаємося з привітальним словом і молитвою до міського голови Руслана Марцінківа, а у Вашому лиці до всіх мешканців нашого міста. Підносимо молитву до нашого Воскреслого Господа, Богородиці та всіх Святих. Ми радіємо тому, що наше місто – християнське, що святкування ми розпочинаємо саме молитвою. Бо в молитві ми дякуємо і просимо благословення для всіх мешканців міста. Сьогодні також згадуємо тих, хто з причин хвороби не дочекав сьогоднішнього дня. Заносимо молитву, щоб Господь обдарував їх Своїми небесними дарами. Хай Господь благословляє усіх нас! Будьмо справжнім прикладом християнської любові! З днем народження тебе, дорогий Івано-Франківську!» – виголосив привітальне слово владика Володимир.

Опісля молитви відбулося урочисте нагородження громадян міста найвищою нагородою міста – «Знаком почесного громадянина Івано-Франківська». Нагороди посмертно вручили родичам героїв, які загинули у боротьбі, захищаючи Батьківщину.

Нагадаємо, що Івано-Франківськ 7 травня святкує триста п’ятдесят дев’яту річницю від дня заснування міста.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *