Папа єднається з аргентинським єпископатом у молитві за земляків

Папа єднається з аргентинським єпископатом у молитві за земляків
Колишній архиєпископ столиці Аргентини надіслав співбратам у єпископстві відеопослання, єднаючись із молитовною ініціативою в намірі здоров’я аргентинців та початком приготування до ювілею прибуття статуї Богородиці до Луханя.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Бажаю перебувати поруч з вами у п’ятницю, 7 травня, під час чувань, на яких ви всі, єпископи, зберетеся на молитву Розарію за здоров’я аргентинського народу. Супроводитиму вас звідсіля», – цими словами Папа Франциск розпочав своє коротке відеопослання, вітаючи ініціативу своїх співбратів, аргентинських єпископів, яка включається в урочистий початок дев’ятирічного приготування до 400-річчя прибуття чудотворної статуетки Матері Божої до Луханя, що припадатиме 2030 року.

У суботу, 8 травня, відзначатиметься свято на честь Пресвятої Богородиці Луханської, небесної Покровительки Аргентики. Цього дня саме звідтіля також відбуватиметься трансляція молитви на вервиці в рамках травневого молитовного марафону, започаткованого Святішим Отцем в намірі подолання пандемії в світі. Цього дня також відбудеться Свята Меса за участю єпископату, якою розпочнеться згадане дев’ятиріччя, до якої Папа, що до обрання на Петрове служіння був архиєпископом аргентинської столиці, також духовно приєднується.

Роздумуючи про приготування до ювілею, Наступник святого Петра зазначає, що це тривалий шлях, «але він промине швидко і його потрібно пройти». «Це шлях пам’яті про те, що Пречиста Діва там вчинила, забажавши залишитися там. Це дорога пам’яті, багатьох-багатьох років паломництв, пошуків, чудес, синів і дочок, що прибувають, аби побачитися з Матір’ю», – сказав Святіший Отець, побажавши:

«Нехай же вашою провідницею під час цієї зустрічі буде пам’ять. Бо сильна пам’ять гарантує надійне майбутнє. Пам’ятайте про те все, що Пречиста Діва вчинила на вашій батьківщині. Піддайтеся Її проводові, та слідуйте за Нею».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *