Укрзалізниця продовжила маршрут поїзда Львів – Чернівці до Луцька.

Через обвал автомобільного мосту через річку Західний Буг у селі Гайок на трасі Львів — Луцьк, щоб розвантажити дороги та зменшити корки, «Укрзалізниця» подовжила маршрут поїзда № 701/702 Львів — Чернівці до Луцька, повідомила пресслужба компанії.

Фото www.pravda.com

«З 6 травня поїзд № 701/702 Львів — Чернівці курсуватиме до Луцька. Це допоможе розвантажити автошляхи та зменшити затори, які утворилися через обвал автомобільного мосту в селі Гайок на автодорозі Львів — Луцьк», – зазначили в УЗ.

До Львова потяг прибуватиме за чинним розкладом, після чого о 9:51 вирушатиме до Луцька та прибуватиме на кінцеву станцію о 14:25. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься з Луцька о 14:45 і прибуватиме до Чернівців о 23:14.

Фото https://zbruc.eu

Елементи зруйнованого моста через річку Західний Буг, що обвалився 3 травня, оперативно розібрали 4 травня. Служба автомобільних доріг області розробила схеми об’їзду, і 6 травня їх затвердила поліція.

За схемами об’їзду, які розробила САД, легкові та вантажні автомобілі їхатимуть різними дорогами.

Фото https://zaxid.net

Автомобілі масою менше ніж 5 тонн можуть об’їжджати аварійну ділянку через Червоноград, Великі Мости та Добротвір. Протяжність цієї дороги становить 78,9 кілометра. Вона – на 54 кілометри довша, ніж пряма дорога зі Львова до Луцька.

Фото https://zaxid.net

Вантажівки можуть об’їхати зруйнований міст через Малі Підліски, Буськ та Лопатин до Радехова. Протяжність цього об’їзду становить – 103 кілометри, що на 31 кілометр довше, ніж пряма дорога.

У Службі автодоріг запевнили, що дороги, якими тимчасово об’їжджатимуть аварійну ділянку траси Львів – Луцьк, перебувають у задовільному стані.

Тим часом на зруйнованому мості проводять підготовчі роботи для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

«Зазначимо, що цей міст включений до списку національної програми відновлення мостів, що є частиною програми президента «Велике будівництво», і на сьогодні вже завершуємо розроблення проєктної документації на капітальних ремонт цієї штучної споруди», – повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

У 2020 році Служба автомобільних доріг у Львівській області провела тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації. Переможцем тендеру стала компанія ТОВ «СІНК ПЛЮС МІКК». Відповідно до ПКД, орієнтовна вартість ремонту моста сягнула 74 мільйонів гривень.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *