Відбулося засідання Ради Кардиналів

Відбулося засідання Ради Кардиналів
Чергова зустріч пройшла в онлайн-форматі. Відбулося обговорення ситуації в окремих регіонах, пов’язаної з пандемією, триває праця на реформою Римської Курії.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Ватиканська прес-служба поширила повідомлення про те, що ввечері 6 травня 2021 р. відбулося чергове засідання Ради Кардиналів, яке, беручи до уваги ситуацію в системі охорони здоров’я, пройшло в онлайн-форматі.

Кардинали-радники зі своїх резиденцій у відповідних країнах, а Папа Франциск з «Дому святої Марти» сполучилися за допомогою цифрової платформи, щоб обговорити деякі поточні питання. Кожен з кардиналів описав ситуацію в своєму регіоні, економічні та соціальні наслідки пандемії та зусилля Церкви в покращенні системи охорони здоров’я, її внесок у відновлення економіки та підтримку найбільш потребуючих.

Далі члени Ради обговорили методологію подальшої праці над переглядом і виправленням деяких нормативних текстів, що буде необхідним після набрання чинності новою Апостольською Конституцією про Римську Курію, як також деякі додаткові питання, які вийшли на яв у світлі опрацьовуваного проекту цього документа. Наступну таку зустріч вирішено провести в червні.

Нагадаємо, що на початку свого понтифікату Папа Франциск створив дорадчий орган, названий Радою Кардиналів, до якого увійшли представники всіх континентів, а також Ватикану та Державний Секретар Святого Престолу. Завданням Ради є допомагати Єпископові Риму в управлінні Церквою та в приготуванні та проведенні реформи Римської Курії. Нова Апостольська Конституція про її діяльність вже на завершальному етапі опрацювання.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *