XXVIII міжнародна молодіжна проща «Львів-Унів» відбудеться онлайн

Про це повідомляють на офіційній сторінці товариства «Обнова» у фейсбуці.

Проща триватиме 14-16 травня. За традицією вона розпочнеться Літургією із церкви Святого Михаїла. Проходитиме богослужіння онлайн.  Тема цьогорічного паломництва – «Моє служіння тихе». У п’ятницю учасники розважатимуть про служіння в сім’ї, в суботу – про служіння ближнім, в неділю – про служіння Богові. У часі трансляції наук отців буде можливість поставити свої запитання та поспілкуватися з усіма учасниками. Заплановане обговорення наук у групах з аніматорами. Також транслюватимуть Акафіст та Молебень до Пресвятої Богородиці, Божественні Літургії, Утреню та Вечірню, процесійний обхід з чудотворною унівською іконою.

Щоб потрапити в групу необхідно зареєструватися: https://docs.google.com/…/14y32pZZ4ybeRez…/edit

«Тож, якщо традиційним для тебе є відвідати прощу та відкласти всі свої справи, роботу, комфорт – долучайся!

Ну і для того, щоб остаточно вас переконати провести цей час з нами: всюди є свої плюси – цього річ проща точно буде без дощу))

Всі трансляції будуть відбуватися зі сторінки Obnova Lviv та сюди у подію. Але кожен з вас зможе зробити watch party, поширивши відео для ще більшої аудиторії!

Особливу подяку висловлюємо нашим друзям-співорганізаторам Комісія у Справах Молоді Львівської архиєпархії, «Добрий пастир», та усім активістам, без чиєї допомоги ми не впораємося))» – кажуть організатори.

Телефон для запитань: 0969961733 (Вероніка)

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://velychlviv.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *