У Світлий понеділок владика Петро відвідав парафію с. Воля Висоцька

3 травня 2021 року, у Світлий понеділок преосвященний владика Петро Лоза, єпископ помічник Сокальсько-Жовківської єпархії відвідав із душпастирським візитом церкву святого архангела Михаїла у селі Воля Висоцька, яку обслуговують ченці Жовківського монастиря, та відслужив урочисту Божественну літургію.

Архиєрейську Божественну літургію співслужили отці Веніямин Чернега, Провінційний вікарій Провінції Найсвятішого Спасителя, Інокентій Меша, настоятель храму на Воіл Висоцькій, Августин Стрижик, ігумен монастиря у Жовкві, Доротей Стиранець, Терентій Довганюк, Миколай Баранюк, які служать у жовківському монастирі.

У проповіді владика Петро наголосив, що Пасха – це найперше свято родини. Бог так полюбив світ і віддав найдорожче, свого Сина, щоб спасти цілий світ і дати нам життя вічне. Свято Воскресіння ми ще називаємо святом нашої віри. Син Єдинородний прийняв наше тіло, став одним з нас, і помер за нас на хресті, щоб забрати гріхи цілого світу. Пасха – це перехід від смерті до життя, від грішності до святості. Віра має променіти і світити іншим. Радісна людина не може цього сховати, хоче радістю поділитися. Так само і людина, яка живе вірою, хоче нею ділитися.

Бог не втомлюється людину шукати, бо так полюбив її, щоб образ Божий, на який ми створені, не пропав. У святі Воскресіння ми святкуємо перемогу добра над злом, святкуємо нашого Господа, який показав, яку велику любов він має до нас.

За матеріалами: Сокальсько-Жовківська Єпархія УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *