Ватикан: ще 300 бідних отримують щеплення від Covid-19

Ватикан: ще 300 бідних отримують щеплення від Covid-19
В той час, як у пункті вакцинації при залі Павла VI у Ватикані щеплення від коронавірусу отримає чергова група потребуючих, всі очікування перевищує участь у кампанії «відкладена доза», що дало змогу надати допомогу Індії та Сирії.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

01/04/2021

Ватикан: розпочалося приурочене до Великодня щеплення бідних

23/04/2021

Іменини Папи під знаком солідарності

У суботу, 8 травня 2021 р., чергова група потребуючих, в основному, людей, які живуть на вулиці, отримають щеплення від Covid-19 у ватиканському осередку вакцинації, оснащеному в фойє залу Павла VI у Ватикані. Як розповів кардинал Конрад Краєвський, Папський роздавач милостині, протягом останніх двох тижнів в медпункті «Мати Милосердя», розташованому біля площі Святого Петра, тривав збір заявок на вакцинацію. Записалося коло 300 людей.

Цього разу йдеться про людей, які, зазвичай, не отримують систематичну допомогу від харитативних організацій. Нагадаємо, що на самому початку кампанії щеплення у Ватикані, поряд з громадянами та працівниками Ватикану, вакцину отримали бідні, що отримують допомогу в структурах Апостольської елемозінерії. З нагоди Великодня були вакциновані коло 1400 осіб, якими опікуються різні організації: першу дозу вони отримали під час Великого Тижня, а другу – в день іменин Святішого Отця.

Допомога Індії та Сирії

Апостольська Елемозінерія також інформує про те, що кампанія «відкладена доза», в рамках якої на сайті www.elemosineria.va можна скласти пожертву на придбання вакцини для потребуючих, перевищила найсміливіші очікування. Завдяки великодушності жертводавців через відповідні Апостольські нунціатури вже передано 200 тисяч доларів для Індії та 350 тисяч для Сирії.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *