З Днем пам’яті і примирення! З Днем Перемоги над нацизмом!

10:20 08/05/2021

76 років тому перемогою над нацизмом закінчилась Друга світова війна… У тій війні загинули мільйони українців, були знищені тисячі українських міст та сіл… Українці заплатили величезну ціну за цю перемогу і немає таких критеріїв, за якими можна оцінити біль наших втрат…

Ми пам’ятаємо мужність і героїзм українських воїнів, які разом з іншими народами Європи і світу здобули перемогу над підступним ворогом-загарбником!

Визнанням величезного внеску українського народу в перемогу над нацизмом є той факт, що Україна не лише стала однією з засновниць Організації Об’єднаних націй, але й окремо від СРСР отримала самостійне членство в ООН!

Україна у Другій світовій війні вкотре довела усьому світові, що здатна захищатися і перемагати, що українські воїни можуть і вміють боронити рідну землю від значно сильнішого та підступнішого ворога!

Сьогодні ми змушені, як майже кожне покоління українців, знову захищати рідну землю… На цій російсько-українській війні, яку б назву їй не давали, знову гинуть діти України… Знову калічаться долі наших співвітчизників…

І сьогодні ми знову готові усіма доступними засобами захистити нашу Батьківщину від чергового агресора!

Вічна слава і вічна пам’ять усім, хто віддав життя у боротьбі з нацизмом!

Шана і повага ветеранам Другої Світової, усім, хто зі зброєю в руках боронив рідну землю!

Слава Україні!

Героям Слава!

Команда Інформаційно-аналітичного центру Національної безпеки України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *