Змагання з військового п’ятиборства

Спортсмени Військової академії (м. Одеса) приємно дивують своїми досягненнями. На базі Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба відбувся чемпіонат ЗСУ з військового п’ятиборства серед вищих навчальних закладів.
Особисто-командні змагання, де кожен з учасників прикладає максимум зусиль в запеклій, надзвичайно напруженій та динамічній боротьбі – це військові п’ятиборства. Команда Військової академії (м. Одеса) показала прекрасні результати і повернулася в свою Альма-матер відразу з кількома медалями за призові місця.
Навчально-тренувальна база Військової академії щороку покращується, що, відповідно, позначається на підготовленості курсантів.
За результатами командного заліку у вправах «метання гранати на точність та дальність» та «крос 8 км» не було рівних збірній Військової академії (м. Одеса).
За результатами чемпіонату сформована збірна команда ЗСУ, до якої увійшли і одесити. Вже за два місяці будуть відомі імена тих, хто представлятиме Україну вже в Австрії, а поки знову період інтенсивних тренувань.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *