Уперше в Львові відкрили центр родини «Назарет» для допомоги узалежненим та їхнім сім’ям

У День Матері, 9 травня 2021 року, у Львові, з благословення митрополита Львівського Ігоря Возьняка, відкрили центр родини «Назарет». Центр, де допомагатимуть узалежненим та їхнім родинам, відчинив свої двері на території парафії Пресвятої Богородиці Володарки України, що на вулиці Новознесенській.

Із ініціативою створити такий осередок до настоятеля парафії о. Зеновія Хоркавого звернулася керівник проєктного відділу БФ «Назарет», Марина Потурай.

«Пані Марина запитала мене, чи маємо на території парафії, необхідне для такого центру приміщення. У Марини і Тараса Потураїв є добре ім’я, вони багато років працюють у сфері протидії узалежненням. Таким людям хочеться іти назустріч. А Ісус каже: «Коли ти вірний у малому, поставлю тебе над великим». Вірю, що Ваша справа буде тільки продовжуватись.  Я радію, що центр допомоги родинам буде на Знесінні. У нас на парафії вже є двадцять організацій, а тепер буде двадцять одна», – сказав отець Зеновій.

Як розповіла Марина Потурай, ідея такого центру визрівала вже давно: «Ми почали роботи у листопаді, через морози призупинилися і завершили наприкінці квітня. Шість місяців ми працювали над втіленням цієї ідеї у життя. Основна наша мета – допомагати насамперед жінкам, які зіштовхнулися з насильством у родині, з узалежненням близької людини: чоловіка, брата, тата, а також тим, які мають узалежнення. Хочемо допомагати і бути комфортним, безпечним центром для жінок та підтримкою для них».

Отець Ігор Козанкевич, голова Комісії у справах душпастирства тверезості УГКЦ акцентував, що однією з найголовніших переваг цього центру є те, що він щоденно буде відчинений для потребуючих. «Уже завтра може приходити сюди той, хто потребує підтримки, або хоче її надати. Наша мета надати допомогу тим, хто стикнувся із алкогольною, наркотичною, азартною, сексуальною залежностями, але також, якщо є сімейні кризи, непорозуміння у стосунках із дітьми, то також запрошуємо приходити. Тут працюватимуть психологи, терапевти з питань узалежнення та сім’ї».

Працюватиме центр родини «Назарет» щодня.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://velychlviv.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *