Пенітенціарії та в’язні в Івано-Франківську відзначили неділю Божого милосердя та День матері

9 травня про свято Божого милосердя роздумали в’язні, які взяли участь у Святій Літургії в молитовній каплиці установи виконання покарань №12. Саме тут, у святилищі, зберігається великий образ Божого милосердя, який щороку цього дня вшановують засуджені.

Також молитовна зустріч відбулася з персоналом установи у вівторок, 11 травня. Разом з тюремними капеланами о. Арсеном Панчаком та о. Василем Сливоцьким (сотрудниками храму Зіслання Святого Духа УГКЦ м. Івано-Франківська) пенітенціарії помолилися Молебень до Пресвятої Богородиці та послухали духовну науку про Боже милосердя, зокрема як поєднати у своєму розумінні поняття справедливості та милосердя, наслідуючи Отця Небесного, особливо коли йдеться про виконання покарань.

Окрім того, священники поділилися з присутніми роздумами про вшанування Дня матері через конкретні вчинки любові, а також розповіли про важливість молитви до нашої Небесної Матері, адже в християнській традиції саме травень є місяцем, присвяченим Богородиці.  

Капелани висловили подяку керівництву установи за сприяння у здійсненні душпастирської опіки як для ув’язнених, так і для пенітенціаріїв.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *