У соборі Святої Софії в Римі помолилися Пасхальний парастас за всіх померлих та за новопреставленого о. Степана Стареправо

У Провідну неділю, 9 травня, духовенство та парафіяни прокатедрального собору Святої Софії в Римі помолилися пасхальний парастас за всіх померлих і молитовно згадали новопреставленого о. Степана Стареправа, ЧСВВ.

«Ми, священники прокатедрального собору Святої Софії, цю поминальну молитву в особливий спосіб жертвуємо за о. Степана, якого Господь цієї ночі покликав до вічності. Він був знаним ректором Папської української колегії святого Йосафата в Римі і добрим приятелем, з яким нам пощастило служити в межах екзархату УГКЦ в Італії. Поручаємо його душу в руки милосердного Бога», – сказав на початку о. Марко Семеген, ректор прокатедрального собору Святої Софії в Римі.

Варто зазначити, 9 травня 2021 року, перебуваючи в лікарні Святого Івана в Римі спочив у Господі о. Степан  Стареправо, ЧСВВ, (26.05.1964 – 9.05.2021), член провінції Святого Йосифа у Бразилії, генеральний радник Василіанського чину святого Йосафата, протосинкел Апостольського екзархату для українців-католиків візантійського обряду, які проживають в Італії, ректор Папської української колегії святого Йосафата в Римі у 2009—2015 рр.

Отця Степана поховали 11 травня на кладовищі Кампо Верано (Campo Verano) в Римі.

Руслана Ткаченко для пресслужби товариства «Свята Софія»

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *