З нагоди прибуття патрульного катеру США “Hamilton” відбулась прес-конференція

10 травня, в Одесі відбулася пресконференція з нагоди прибуття патрульного катера берегової охорони США Hamilton. У ній взяли участь командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контрадмірал Олексій Неїжпапа, начальник регіонального управління морської охорони Державної прикордонної служби контрадмірал Олег Костур, Аташе з питань оборони Посольства США в Україні полковник Бріттані Стюарт і командир патрульного катера берегової охорони США Hamilton капітан 1 рангу Тім Кронін.
USCGC «Hamilton» – четвертий фрегат типу «Legend», уведений до складу берегової охорони в грудні 2014 року. Його довжина – 127 метрів, ширина – 16, осадка – 6,4 метра. Повна водотоннажність – 4 180 тонн. Швидкість – понад 28 вузлів, екіпаж – 111 людей, включаючи 15 офіцерів. Озброєння – 57-мм пушка «Mk110», чотири кулемети Браунінг, система близького бою «Block 1B Phalanx», різне радіоелектронне устаткування, в тому числі система радіоелектронної боротьби, вертоліт MH-65 «Дофін» і пара безпілотних літальних апаратів.
Американська військова аташе Бріттані Стюарт – та сама жінка, яка дуже роздратувала росіян шевроном "Україна або смерть".
На цій прес-конференції свій виступ розпочала українською мовою, вона ще раз підкреслила, що допомога Україні не обмежиться лише візитами кораблів.
Наприкінці пресконференції було проведено екскурсію на катері та обмін подарунками. Нагадаємо, це перший візит корабля американської берегової охорони, починаючи з 2008 року, коли до Одеси заходив фрегат USCGC «Dallas».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *