Папа прийняв у Ватикані Президента Аргентини

Папа прийняв у Ватикані Президента Аргентини
Під час розмов високо оцінено рівень співпраці, підкреслюючи внесок Церкви в боротьбу з актуальними викликами в країні, пов’язаними з пандемією і боротьбою з бідністю.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У четвер, 13 травня 2021 р., вранці, Папа Франциск прийняв на аудієнції у Ватикані Президента Аргентини Альберто Фернандеса. Зустріч відбулася в кабінеті при залі Павла VI. Опісля президент також зустрівся з Державним Секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном та Секретарем у справах стосунків з державами Полем Річардом Ґаллаґером.

В комюніке прес-служби Святого Престолу зазначається, що під час щирої розмови з очільниками Державного Секретаріату, висловлено високу оцінку добрим двостороннім стосункам та намір ще більше розвивати співпрацю в сферах обопільного зацікавлення. Крім того, сторони зупинилися на ситуації в країні, обговорюючи такі теми як долання пандемії, фінансово-економічна криза та боротьба з бідністю, підкресливши у цьому контексті значущий внесок, який зробила та надалі запевняє Католицька Церква. Врешті, згадано також деякі теми регіонального та міжнародного характеру.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *