На святкуванні п’ятнадцятої річниці заснування Центру душпастирювання військовослужбовців до лав ЦДВ прийняли семінаристів

13 травня військові капелани Львівської архиєпархії УГКЦ о. Андрій Сіданич, о. Михайло Білецький, о. Мирон Горбовий та о. Юрій Балух спільно з духівником ЦДВ о. Іваном Гловою та братами-семінаристами Львівської духовної семінарії Святого Духа урочисто відзначили п’ятнадцяту річницю від заснування Центру душпастирювання військовослужбовців імені Георгія Побідоносця.

Розпочалися святкування з подячного Молебню до Пресвятої Богородиці. По завершенні молитви у дійсні члени ЦДВ прийняли нових семінаристів.

Зі словами привітання до братів звернувся військовий капелан Національної гвардії України отець Андрій Сіданич. Від імені голови Центру військового капеланства, отця Тараса Михальчука, він подякував семінаристам за їхнє служіння і допомогу капеланам у праці для військовослужбовців, а також побажав продовжувати ділитися радістю від зустрічі з воскреслим Христом з нашими захисниками.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://kapelanstvo.info

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *