«Ти здолаєш цей перевал!» – Блаженніший Святослав поділився в соцмережах цікавою історією з життя

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, розповів у соціальній мережі Instagram мотивуючу історію із власного життя, що трапилася з ним – тоді ще молодим священником – під час подорожі до США. Ось ця історія.

Молодим священником я вирішив поглибити свої знання з англійської і користався нагодами, які пропонувала Львівська Богословська Академія, – літня англомовна школа в Карпатах. Одного року я навіть був її директором. Нашими викладачами були носії мови. Одна з них – Тереза Андерсен – запросила мене навідатися до її родини в Форт Колінз у штаті Колорадо.

Будучи там, її автомобілем ми поїхали подивитися на Великий Каньйон.

Назад верталися в п’ятницю вечері (знаменита американська Friday night), а літак додому завтра. І раптом на дорозі бачимо знак, що на перевалі сніг, і лише авто з певного типу шинами чи з ланцюгами можуть проїхати. Friday night, але ми таки поїхали шукати ланцюги і навіть їх купили. Темніє, якось намагаємося накласти ці ланцюги, але з кожною хвилиною надії все менше.

 

 

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Допис, поширений Блаженніший Святослав (@head.ugcc)

Під’їжджає шериф. Ми йому пояснюємо, що відбувається. Він дзвонить на перевал і повідомляє, що через дві години перевал закриють, і з ланцюгами ми не встигнемо. Надія зникає…

Тут відбувся діалог, який я пам’ятаю досі:

– Давайте я гляну на ваші шини. Чи там є літери M+S (mud and snow)?
– Є!
– Так це ж добрі колеса! Ви встигаєте!

Ми швиденько зняли ланцюги і помчали на перевал. По дорозі Тереза розплакалася: «Як же ж важливо, щоби хтось у житті тобі сказав: You do have right wheels! / Твої колеса підходять!»

Ми маємо не шерифа, ми маємо самого Бога, який під’їжджає до нас розгублених серед наших щоденних проблем і викликів та каже: «You do have right wheels! Ти здолаєш цей перевал!»

Читайте також: «Ми українці за походженням, але наша місія є глобальною», – Глава УГКЦ в розмові з англіканським богословом Ровеном Вільямсом

Пригадуємо, що Глава УГКЦ має такі офіційні канали у соціальних мережах: Блаженніший Святослав у фейсбуці та @head.ugcc в інстаграмі.

Департамент інформації УГКЦ,
фото з архіву

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *