Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Презентація проєкту в Мерефі

Презентація проєкту "Знищені шедеври української дерев'яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю". Мерефа, Харківська область

Захід відбувся у конференцзалі ЦНАПу для місцевої учнівської молоді та інших зацікавлених, які прийшли дізнатися про дерев'яні церкви, які століттями були окрасою на наших землях, аж поки їх не знищили у першій половині 20 століття.

Знаковою для слухачів стала місцева церква Введення у храм Пресвятої Діви Марії, котра розташовувалась у селі Артемівка (нині це село стало частиною Мерефи). Перлина слобідської архітектури, яка була споруджена українськими козаками, викликає захоплення та бажання побачити такий храм наново відбудованим. Без сумніву, нині це була б родзинка для туристичних маршрутів нашого краю.

Молодь змогла за допомогою улюблених смартфонів побачити взірці сакральної архітектури у просторовому вимірі при різному змодельованому освітленні дня, ранку, вечора і навіть ночі.

Проєкт орієнтований на мережу Інтернет, тому місцеві мешканці мають змогу ділитися посиланням на сайт, де можна побачити красу не лише мерефянської церкви, але й інших взірців дерев'яної сакральної архітектури.

Побачити Ввенденських храм, який був у центі Артемівки, можна за посиланням:
https://savchook.com/visual-models/artemivka/

Моделі інших храмів дивіться за посиланням:
https://savchook.com/grants/3d-modeli-znyshhenyh-tserkov/

#ЗнищеніЦеркви #ЦеМояСпадщина #запідтримкиУКФ #Мерефа #Артемівка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *