Сьогодні о 20:00 молитву на вервиці провадитиме священник з Ізраїля

У понеділок, 17 травня 2021 року, о 20:00 за київським часом в рамках ініціативи “Вервиця єднає” молитву на вервиці провадитиме францисканець о. Патрік Ігор Сов’як з ізраїльського Тель-Авіва. На Святій Землі, як відомо, триває збройний конфлікт між Ізраїлем і палестинцями.

«Молитва на вервиці є дуже важливою і багатьма любленою. Ми погодилися прийняти участь в цій молитовній ініціативі у нелегкий для Ізраїля час – час загострення конфлікту, – щоби спільно просити Бога про мир», – зазначає о. Патрік Ігор Сов’як в коментарі для Департаменту інформації УГКЦ.

Читайте також: «Завдання ініціативи "Вервиця єднає" – спільна щоденна молитва вірних УГКЦ у всьому світі», – о. Ігор Яців

Варто зазначити, що сьогоднішня пряма трансляція молитви на вервиці о 20:00 за київським часом буде вже 196-ою від початку цієї молитвоної ініціативи на свято Покрова Пресвятої Богородиці 14 жовтня 2020 року. Починаючи з 7 лютого 2021 року, до щоденної богородичної молитви додалася також трансляція Ісусової молитви, яка відбувається щонеділі.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *