Фермерське господарство «Зарваниця АГРО» започаткувало ще одну соціальну ініціативу

14 травня, члени сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Андрей» долучилися до нової ініціативи, започаткованої фермерським господарством «Зарваниця АГРО», яке діє при Марійському духовному центрі «Зарваниця».

Учасники об’єднання отримали для спільного вирощування новий, високоврожайний сорт картоплі, щоби в такий спосіб покращити культуру виробництва. Також для колективного вигодовування кожному з членів кооперативу вручили по двадцять одному каченяті із запасом корму.

Таким чином у нелегкий час пандемії, посилення карантинних заходів, економічної нестабільності та масового безробіття ініціатори кооперативу «Андрей» надають можливість жителям села покращити добробут та реалізувати нові способи розвитку сільського господарства. Голова місцевої Золотниківської об’єднаної територіальної громади п. Данило Бугай, який також взяв участь у зборах, подякував членам кооперативу за те, що взяли на себе відповідальність і створили таке об’єднання  та за щоденну працю, яку вони вкладають у розвиток рідного села, громади, а відтак і цілої України.

Нагадаємо, що сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Андрей» розпочав свою діяльність у листопаді 2018 року. Натхненником для його створення став провідник Української Греко-Католицької Церкви, митрополит Андрей Шептицький, який зробив надзвичайно великий внесок у розвиток не лише нашої Церкви, а й усієї української держави.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *