Кардинал Паролін: зробити все можливе, щоб зупинити конфлікт у Святій Землі

Кардинал Паролін: зробити все можливе, щоб зупинити конфлікт у Святій Землі
Державний Секретар висловив стурбованість Папи та Святого Престолу ескалацією насильства в Святій Землі, зазначивши, що це питання розглядатиметься і під час візиту до Ватикану Президента Європейської Комісії.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Величезною» назвав стурбованість Папи та Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар, говорячи про те, що відбувається у Святій Землі, де не припиняється ескалація між Ізраїлем і ХАМАС. Відповідаючи на запитання журналістів на полях заходу, що 18 травня 2021 відбувся в осідку італійського посольства при Святому Престолі з нагоди презентації книжки про колишнього директора «L’Osservatore Romano» Маріо Аґнеса, він наголосив на нагальності перемир’я, виявивши занепокоєння даремністю зусиль міжнародної спільноти досягти припинення вогню.

«Цей конфлікт несе не тільки смерть, але й руїну», – сказав він, нагадуючи про слова Папи Франциска, сказані в неділю після молитви «Царице Неба», в яких він особливо наголошував на неприйнятності загибелі дітей. З цього випливає зобов’язання зробити все можливе для того, щоб зупинити конфлікт.

Чи може Святий Престол виступити посередником? Відповідаючи на це запитання, кардинал Паролін зауважив, що здається, сторони заявили, ніби не бажають жодного втручання, тож «з технічної точки зору, мені не здається, що існують умови для посередництва». «Однак, без сумніву, ми повинні вдатися до кожної можливої дії, що може допомогти, насамперед, припинити вогонь, а також покласти край цьому багаторічному конфліктові, щоб досягти розв’язки згідно з формулою двох держав», – додав він, зазначивши, що говоритиме про це також з Президентом Європейської Комісії Урсулою фон дер Леєн, яка в суботу матиме зустріч з Папою та з очільниками Державного Секретаріату. «Потрібно об’єднати всі сили, стараючись зупинити цю кризу», – наголосив Державний Секретар Святого Престолу.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *